Щороку в квітні в закладі дошкільної освіти № 27 проходить тиждень безпеки життєдіяльності дітей дошкільного віку. Цього року він проходить з 24 квітня 2023 року по 28 квітня 2023 року.  Кожного дня педагоги разом із вихованцями проводять цікаві, пізнавальні заходи, які допомагають набути нових знань та закріпити вже отриманні. Розпочався тиждень (24.04.2023 р.)із спортивної розваги “Щоб в безпеці проживати – треба про неї знати” (інструктор з фізкультури Новак О.О.) для дітей старших груп Веселка(вихователі Бочковська О.С., Васьків О.І.), Калинонька(Гераськіна Т.В., Чернявська Ф.В.), Барвінок(Ващук О.Р., Катеринюк Д.М.). Під час розваги діти закріпили правила дорожнього руху, виконавши завдання героя Левенятка полагодили світлофор та прийняли участь в естафетах, виконали руханку “Будь обережним”. Вихованці молодшої групи №1 (вихователь Зінгель В.А.) переглянули мультфільм-пораду від тітоньки Сови щодо безпеки на дорозі.   25.04.2023 р. вихованці старших груп №1 №2 №3 ЗДО № 27 ходили на екскурсію в пожежну частину.  Педагоги молодших та середніх груп провели бесіди та організовану освітню діяльність про правила поведінки дітей в природі.  В усіх групах ЗДО 26.04.2023 р. була проведена освітня діяльність правил перебування самих дітей удома. Педагоги підготували інформацію для батьків на тему “Дитина одна вдома”.