Міський конкурс

“Молода надія дошкілля – 2018”.

З метою підтримки творчої ініціативи педагогічних працівників, сприяння у реалізації, популяризації їх фахових надбань, розвитку креативних педагогічних якостей проведено міський конкурс «Молода надія дошкілля – 2018» у номінації «Керівник музичний» на базі закладу дошкільної освіти №27 (директор Бондарева Г.В., вихователь-методист Мелешкова Т.А.).

У конкурсі взяли участь керівники музичні: П’явка Катерина Миколаївна (ЗДО №3), Турич Юлія Миколаївна (ЗДО №7), Ліщинська Ірина Русланівна (ЗДО №13), Павлюк Юлія Олегівна (ЗДО №19), Падалюк Світлана Миколаївна (ЗДО №22), Щерба Ілона Вікторівна (КЗ «ДНЗ №28 компенсуючого типу (спеціальний) для дітей з вадами розвитку»).

На практичному етапі змагань (16-17 січня 2018 р.) у конкурсних випробуваннях «Фрагмент заняття», «Тестування з фахової майстерності», «Родзинки педагогічної практики», «Музичний проект «На сцені – казка» керівники музичні продемонстрували знання нормативно-правової бази дошкільної освіти, дошкільної психології та педагогіки, методик викладання, вміння виконувати творчі завдання в межах своєї професійної діяльності, інтегрувати власні здібності у практичну діяльність з дітьми дошкільного віку.

Конкурсні випробування переконали, що педагоги шукають нові шляхи для власного самовираження та фахової реалізації. Презентуючи свої професійні надбання, конкурсанти демонстрували вміння добирати необхідну інформацію, систематизувати матеріал, використовувати нові форми роботи (елементи системи музично-ритмічного виховання Еміля Жака Далькроза, системи Карла Орфа, інформаційно-комунікаційні технології та ін.), які активізують музично-естетичний розвиток дошкільника, їх інтерес до музичної скарбниці вітчизняного та світового мистецтва.

За висновками журі переможцем конкурсу «Молода надія дошкілля-2018» визнано П’явку Катерину Миколаївну, керівника музичного закладу дошкільної освіти №3, а лауреатами стали – Турич Юлія Миколаївна, керівник музичний закладу дошкільної освіти №7 та Павлюк Юлія Олегівна, керівник музичний закладу дошкільної освіти №19.

Для кожного учасника конкурс став своєрідною школою витримки, професійності, володіння самим собою, адже керівники музичні вкотре довели: той, хто хоче змінити світ, повинен почати з себе.

Вітаємо переможців, а всім учасникам конкурсу зичимо нових злетів та творчих пошуків!