40 років ДНЗ№27 “НЕЗАБУДКА”.

Ювілейний шлях у майбутнє.

1 листопада 2017 року дошкільний навчальний заклад № 27 “Незабудка” відсвяткував свій ювілей. Цей святковий день був  проведений  з гарним, веселим настроєм у тісному колі педагогічних працівників, вихованців ДНЗ та батьківської громади. Ранкові години у ДНЗ № 27 розпочалися із  приємних зустрічей  з казковими персонажами, які вітали усіх присутніх зі святом та запрошували до дитячого закладу, святково прикрашеного повітряними кульками , квітами та поетичними вітаннями. Протягом дня відбулися музично – спортивні розваги для дошкільнят закладу: “Казкові пригоди індіанців” – де герої запросили дітей середнього дошкільного віку відшукати казкові скарби; “Веселі пригоди Лунтика” для дітей молодшого дошкільного віку та свято “Повітрянної кульки” з клоунами Кльопою та Стьопою для вихованців старшого дошкільного віку.  Педагоги ДНЗ№27  підготували поетичні та музичні вітання для колег. Сюрпризом для працівників дошкільного закладу стало музичне вітання та побажання “Многая літ…..” від аматорського фольклорного народного колективу “Чачка”.