Сірук Людмила                                      Володимирівна

Спортивне родинне свято «тато, мама, я — спортивна родина»

20.02.2020р.

 Міські змагання серед вихованців закладів дошкільної освіти «Спортивна зима»

10.12.2019р.

Участь в обласному огляді -конкурсі  

«Рух заради здоров’я»

на краще проведення ранкової гімнастики серед дошкільних області з нагоди Всесвітнього дня здоров’я

05.05.2019 р.

 

Спортивна розваг «Тато, мама, я — спортивна родина»

21.02.2019р.

 Изображение

«Ми маленькі козачата»

спортивне свято (12.10.2018)

Козацтво – то світла сторінка у книзі,
Що наші діди написали шаблями.
Хоч кров’ю скропилась, полита сльозами,
Та світлом Христа засіяла над нами.

 До свята св. Покрови та дня Козацтва в ЗДО №27 відбулося традиційне  музично – спортивне свято «Ми маленькі козачата». В рамках багаторічної співпраці участь у дійстві прийняли вихованці  старшої групи «Калинонька» ЗДО №17, курсанти військового обласного ліцею з посиленною військовою підготовкою та вихованці середніх груп №1,№2,№3 ЗДО№27. 

Тиждень малих Олімпійських ігор.

Закриття Олімпійського тижня.

Сортивна розвага

«Спорт — це дружба!

Спорт — це сила!

Спорт дає всім дітям крила»

(28.09.2018)

Спортивні змагання

«Живемо — не тужимо,  між собою дружимо».

(змагання дошкільників ЗДО№27 на самокатах і велосипедах)

27.09.2018

Хто здоровий ,той сміється
 Все йому в житті вдається.
 Радість б`ється в нім щоднини
 Це ж чудово для дитини!


Екскурсія в басейн

25.09.2018

       Згідно плану  заходів Олімпійського тижня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту була  проведенна екскурсія (25.09.2018р.) до комунального закладу «СДЮСОШР плавання» Луцької міської ради для вихованців старших груп ЗДО№27 з метою популяризації здорового способу життя та виявлення бажання займатися таким видом спорту як плавання.

Екскурсію для дошкільників  провів Самчук Віктор Йосипович —  інструктор-методист КЗ «СДЮСШОР плавання Луцької міської ради».

Спортивна розвага «З фізкультурою ми дружимо»

24.09.2018р.

         В рамках проведення заходів Олімпійського уроку та Олімпійського тижня з нагоди відзначення Дня фізичної культури та спорту згідно наказу №481-од від 04.09.2018року було проведено спортивне свято — відкриття «З фізкультурою ми дружимо» для вихованців ЗДО№27. Дошкільники закладу показали на святі свою майстерність та вправність, швидкість та азарт  під час виконання ігор-естафет.

З метою популяризації здорового способу життя та розвитку фізичної культури і спорту на святі були присутні гості: майстер спорту по дзюдо Середа Андрій Валерійович та його вихованці, які показали майстер — клас з вільної боротьби.

           Бажаючі займатися дзюдо можуть зателефонувати до тренера за номером:0990881152.

Виховуємо зорових дошкільників.

Батьків і педагогів сьогодні дуже турбує питання, як допомогти малюкам бути здоровими, сильними, витривалими. Щоб досягти бажаного результату, потрібні глибокі знання, реальні дії, щоденна клопітка робота в цьому напрямі батьків, педагогів і дітей.

Навчити дитину змалечку берегти своє здоров’я, дбати про себе й своїх близьких, сформувати свідоме ставлення до власного здоров’я, бажання займатися фізкультурою і спортом – головне завдання педагогів і батьків.

У цьому нам допоможе інноваційний, а головне – ефективний підхід до фізичного виховання дошкільнят М.Єфименка, що відрізняється від традиційних.

Ігровий  метод передбачає: граючись – оздоровлювати,
граючи – виховувати,  граючи – розвивати,  граючи – навчати,   граючи  — діагностувати,  граючи – коригувати  (реабілітувати).

До вашої уваги «золоті правила» інноватора, яких потрібно дотримуватися:

Технологія фізичного виховання дітей
М.Єфименка  “Театр  фізичного  розвитку та  оздоровлення  дітей”      ґрунтується на таких  «золотих правилах» :

 1. Йти за логікою природи.

2.Фізичне виховання  дітей повинно  здійснюватися  по  спіралі,  нове, поєднуючи з відомим.

3.Педагогічний  спідометр.

 1. Поділ заняття на три частини за фізіологічною суттю.
 2. Театр фізичного виховання

(граючись – оздоровлюватись, граючи – навчати .)

6.Позитивна  світла  енергія  радості  і   задоволення.

 1. Руховий портрет дитини “малює” методика ігрового тестування.
 2. Створи тренажери сам.
 3. Здоров’я здорових вимагає профілактики та корекції.
 4. Через рухи та гру – до виховання ЛЮДИНИ майбутнього.

 Обираємо спортивну секцію для дитини.

 • Обов’язково врахуйте бажання дитини, дозвольте їй самостійно обрати цікавий для себе вид спорту. Також зверніть увагу на здібності та темперамент дитини. Якщо примушувати дитину – вона буде перебувати в стані постійного стресу.
 • Обов’язково пройдіть з дитиною медичний огляд або проконсультуйтеся з лікарем. Навіть якщо дитина має вигляд абсолютно здорової, у неї можуть бути малопомітні проблеми, що за підвищених фізичних навантажень можуть стати серйозним захворюванням.
 • Запам’ятайте, якщо дитина повненька, то її ліпше віддати на дзюдо, а не на гімнастику. Коренастим дітям ліпше займатися боротьбою. У високих дітей гірша гнучкість, тому їм ліпше підійдуть волейбол, баскетбол або біатлон.

Вітаміни, макро — та мікроелементи, необхідні для здоров’я опорно -рухового апарату дитини.

Опорно-руховий апарат дитини — кістки, м’язи, зв’язки, хрящі та суглоби – активно формуються в дошкільному віці. Раціональне харчування має особливе значення для нормального росту та розвитку дитини, а також запобігає виникненню захворювань і дефектів опорно-рухового апарату.

 • Вітамін А позитивно впливає на інтенсивність росту скелета та обмін речовин в організмі. Кальцієвмісні продукти ліпше поєднувати з продуктами, що містять бета-каротин, — він перетворюється в організмі на вітамін А під дією ферментів. Джерела – морква, абрикоси, курага, болгарський перець, шпинат, печінка тріски, печінка свиняча та яловича, вершкове масло, твердий і кисломолочний сири, яйця.
 • Вітамін С бере участь у синтезі колагену, необхідного для формування сполучної тканини, що формує сухожилля та зв’язки. Недостатність вітаміну С призводить до болю в м’язах. Джерела – чорна смородина, шипшина, червоний болгарський перець, цитрусові, листяні овочі, квашена капуста.
 • Вітамін D забезпечує розвиток скелета, регулюючи вміст кальцію та фосфору в кістках, прискорюючи засвоєння кальцію в кишечнику. Засвоєнню вітаміну D сприяють тваринні та рослинні жири. Джерела – риба, свиняча та яловича печінка, печінка морських риб, яєчний жовток, авокадо, молоко.
 • Кальцій – це будівельний матеріал для кісток. Він забезпечує їх міцність, а також скорочення м’язів. За недостатності кальцію в організмі кістки стають пористими, крихкими. Джерела — твердий і кисломолочний сири, молоко, бобові, сухофрукти, горіхи, вівсяна крупа, фініки, риба, хліб.

         Місячник «Спорт для всіх — спільна турбота»

  З 01 квітня по 30 квітня 2018 року в ЗДО№27 проходив місячник «Спорт для всіх — спільна турбота». Інструктором з фізичної культури та педагогами закладу освіти було проведено ряд навчально — виховних заходів, серед яких екскурсія на стадіон «Авангард».                                      

 

«Учися мудрості в батьків,

а гопака у козаків»